24 Temmuz 2014 Perşembe

Solenne İle Yaza Merhaba ...
Tekrar merhaba...

Geçtiğimiz ay katıldığım bir etkinlikten bahsetmek istiyorum sizlere . Ev sahipliğini Zümra Çelik'in yaptığı SSM kuaför de düzenlenen şahane bir lansmana katılma fırsatım oldu .

Hepsi birbirinden şahane olan insanlar tanıma fırsatım da oldu elbette . Harika bir ortamda çok güzel ağırlandık.
Gelelim Solenne" Susuz Manikür" deneyimime.
Adı üstünde susuz manikür☺☺ kişiye özel bir paket olarak size servis ediliyor. Paketin içerisinde ,tırnak eti itici bir çubuk, küçük bir kullan at havlu, bir eldiven var. Kullanılan eldiven içersinde olan özel krem sayesinde suya hiç ihtiyacınız kalmıyor. Ayrıca klasik manikür sonrası kullanılan kremlerin bir hiç olduğunu farkına varmamızı sağlıyor  kızlar ! İnanılmaz yumuşak elleriniz oluyor  . Krem uzun süre kullanımda leke giderici bir özelliği olduğunuda  vaad ediyor ayrıca anti-aging etkili.
Bizzat deneyimlerimi paylaşmak istiyorum ki ,inanılmaz hijyenik ve pratik . Manikür ve pedikür konusunda hassas ve çok titiz olanlar için biçilmiş kaftan diyebilirim. Size özel olan bu hizmet sonrası, kendinizi prensesler gibi hissediyorsunuz .
Solenne ürünlerini bir çok güzellik merkezinde bulabilirsiniz. Ama kesinlikle bunun için gideceğiniz ilk adres Bakırköy SSM kuaför salonu olmalı.

Başta Ebru hanım olmak üzere,SSM ekibine ve sevgili Zümra 'ya çok teşekkür ediyorum.

Ürünler hakkında detaylı bilgi için  http://www.beraykozmetik.com


Posted via Blogaway