16 Ekim 2014 Perşembe

Mac Kindasexy Ruj ve Emily Dudak Kalemi


Kızlar  bu harika ruju size anlatmak istedim biraz. Son bir kaç yıldır en çok satan Mac rujları deyince olmaz sa olmaz olan isim kendisi   Karşınızda  Kindasexy . Bu Ruj  mat yapıda. Fakat sürümü çok rahat. Kesinlikle  zorlanmiyorsunuz uygulama konusunda  Ben normalde yaşadığım,her tip rujda soyulan dudak sıkıntımı minimum düzeyde de olsa bunda da yaşadım  diyebilirim. Ama asla kurutma ve gerginlik hissi olmuyor.

Bu ürün ile alakalı tek olumsuz yanı (benim için )  çizgilere dolup kusur belli etmesi  gibi bir  problem yaşıyorum. Kusursuz bir bitiş yok maalesef . Resimde gördüğünüz üzere.

Renk konusuna gelince ;Mac'ın kendi sitesinde nötr pembe ve gül rengi olarak tanımlanmış .Ama bana kalırsa  bence içinde ciddi manada şeftalilik de barındırıyor. Ya da benim dudaklarımda öyle  bir görüntü oluşuyor  bilmiyorum.
Her dudakta farklı duran harika bir renk kızlar 

Gelelim Emily 211 dudak kalemine ...
Bu dudak kalemini meşhur Gratis indiriminden 2.75 e aldim.  Ama kindasexy e harika bir dupe olacağı hiç aklıma gelmemişti. Resimde gördüğünüz gibi dudak kalemi ve ruj bütünleşti. Emily Kalemlerin kalıcılık konusunda ne kadar başarılı olduğunu bir çoğumuz biliyor zaten.  Eğer bulunduğunuz şehirde bir Mac mağazası yoksa bu ürünler bana şimdilik uzak diyorsanız en yakın gratisten kesinlikle bu dudak kalemini edinin diyorum. Kalemi uygulayın ve üzerine ister Lip Gloss ister renksiz bir Lip Balm sürün.
Benim en çok kullandığım ve kendisine bayıldığım bu ruja kardes gelmesinden dolayi mutluyum 
Sizlerin de yorumlarını merak ediyorum.  Sevgiler


Makyaj Odası