4 Nisan 2015 Cumartesi

Tarçın Events İle Biota Efsaneye Yolculuk

Efendim uzun bir aradan sonra hepinize Merhaba :)
Geçtiğimiz hafta katıldığım harika bir lansman vardı.Taksim Elite World Otel'de gerçekleşen Biota için bir aradaydik. Sevgili Tarçın events kurucusu Fatma en ince ayrıntıya kadar düşünülmüş bir toplantıya imza attı yine.
Kapıdan içeri girer girmez kendinizi özel hissetmeniz adına adınıza bir çiçek ve yaka kartlarımız ile karşılandık.
Masamizda bizi bekleyen o şahane mis kokan sabunları unutmamak lazım .Çok şık ve güzel değiller mi?


Biota firma yetkilileri bizlere Bioxcin, Biomen ,Bioblas,Bilder, Restorex ve Nutraxin markaları hakkında sunumlarını yaptılar
Bir araya gelmemizin sebebi işte bu güzel ürünler :)
Saç bakımında Bioxcin markasını hepimiz biliyoruz .
Ayrıca Bioder tüy azaltıcı ve bakım serilerinide bir çoğumuz severek kullanıyoruz.


2002 yılından hayatımızda Biota . Kendi üretim  tesislerinde "Türk Bilim Adamları ve Dermatologları" ile birlikte ilerleyen, ABD de dahil bir çok Avrupa ülkesinde satış yapan bir marka .
Gücünü doğadan alan ve her cilt problemine bitkisel çözümler bulmayı hedefleyen bir firma .
Firmanın kendi bünyesinde olan markalara bir göz atalım isterseniz .
Bioblas : Şampuan , 2si1 arada şampuan,  bakım serisi ve saç boyaları ile zengin seçenekli bir seri.Restorex : Saçları benim gibi zor uzayanlar için geliştirilmiş bir seri . Hızlı Uzama ve Güçlü saçlar vaad ediyor Sarmaşık özlü özel formülü edilmiş şampuan kendisi .
Seride 6 saç tipine uygun şampuan ve 4 krem seçeneği mevcut.
http://www.bioblas.com/Bioder : Stres hepimizin hayatının bir parçası malum . Bu seri ise cilt sorunlarına çözüm odaklı . Bio Epilation, Akne ve Leke , Anti Age , Nemlendirici , Temizleme ve Güneş Serisi ile bizlere sunulmuş.


http://www.bioder.com/BioLady : Saf Probiyotik kültürü ile geliştirilmiş özel günlerimizde bizlere hayatı kolaylaştırmak için düşünülmüş harika bir seri bu . Probiyotik - Normal ve Ultra Kanatlı seçenekleri ile satışa sunulması da en güzel yanı. Şu anda bir çok eczanede bulabilirsiniz .

http://biolady.com.tr/


Bio Baby : En doğal,  En organik , En hijyenik seri bu :) En değer verdiğimiz varlıklar bebekler,  çocuklarımız. Hep en iyisi olsun isteriz değil mi .? O saf minicik bedenleri en iyiler ile buluşturmak için hep araştırır dururuz.  Bu yeni doğan serisini ben çok sevdim .Kendi içinde Temizlik ve hijyen serisi ,Özel bakım serisi , Bebek yağı,  Yenidoğan serisi , Günlük bakım serisi ve Yaz ayları için  Güneş Serisi ile dolu dolu bir ürün yelpazesine sahip seri .Ürünleri incelemek için

http://www.biobaby.com.tr/
Nutraxin : 15 farklı ürüne sahip bu seri pek çok soruna çözüm getirmek için özel formüle edilmiş .
Gıda takviyeleri, kilo vermeyi kolaylaştırmak ,bağırsak sistemi güçlendirme ve düzenleme , eklem ,kalp ,damar ,ödem,  saç dökülmesini önleme  ve yorgunluk gibi bir çok soruna yönelik çözüm odaklı bir seri .
Bu günün benim için 2 önemli anı vardı.  Birincisi bu güzel sertifika .Kuzey Kıbrıs Lefkoşa Hatıra ormanında adımıza bağışlanan 1 adet fidan oldu.Bu ince düşünce için tekrar teşekkür ediyorum sevgili Biota
İşte beni etkileyen 2. Hediye .! Hayatım boyunca kendimi benzettigim tek efsane "Anka Kuşu " oldu .Ve bana bu şahane hediye edildiğinde gözyaşlarımı tutmak com zordu :) Birde muhteşem bir hikaye anlattı bizlere Sevgili Kişisel Gelişim uzmanı Biricik Nuray .O hikayeyi ayrıca bir post olarak yazacağım  .
Günün en keyifli anı ise " Mutluluk Okulundan" gelip bizlere eslik eden Deniz Kenber ile yaptığımız kahkaha yogamız oldu. Değişik bir deneyimdi kabul ediyorum:)
Günün sonunda , Orkideler,lilyumlar,Narin ama güçlü, güzel ve bakımlı  kadınlar tanıdım. Bu harika Event sahibi Sevgili Fatma'ya bir kez daha teşekkür ediyorum ve sizleri günün en keyifli kareleri ile başbaşa bırakıyorum. Biz çok eğlendik,  sizde okurken keyif alın efendim . Sevgiler

Ürünler hakkında daha detaylı bilgiler http://www.biotalab.com/ da :)

Posted via Blogaway Pro