23 Ekim 2015 Cuma

Bir "Yaşam Dükkanı" Hikayem

Daha önce bir çok ürününü görüp , alışveriş yapamadığım için de deneme fırsatı bulamadığım , doğaya zarar vermeyen markaları bünyesinde barındıran bir firma Yaşam Dükkanı .
#renginibul sayesinde tanıştım markayla . Absolution La Creme du Teint le . 
Cilt bakımını ve makyajı bir arada sunan bir kremden bahsetmek istiyorum .  İçeriği %99,34 oranında doğal olan, İçerikte yer alan bitkilerin %99,1'i organik tarım ile elde edilen, Ecocert sertifikasına sahip ! 
Paraben, PEG, Fitalat, Parfüm ve Suni renklendirici içermeyen üstelik hayvanlar üzerinde test edilmeyen bir ürün bu :) 
•Tamanu yağı, Polinezya halkı tarafından meşhur iyileştirici ve reaktif cildi düzenleyici etkileri ile iyi bilinir. Hücresel onarımı aktive ederek yara izleri ve lekeler ile savaşırken aynı zamanda cildi güneşe karşı da korur. •içersindeki Yeşil çay sayesinde yüksek kafein konsantrasyonunun yanısıra serbest radikalleri çok güçlü bir biçimde yok eden EGCG başta olmak üzere pek çok polifenol içermektedir. Detoksifikasyon etkileri cildin kendi doğal mekanizmalarına yardımcı olur ve temiz bir cilt yüzeyi sağlar. İçerdiği taninler ile cildi sıkılaştırır ve iritasyonu yatıştırır. Bir kremden daha fazlası değil mi ? Cildinize ince bir tabaka halinde sürdüğünüz an bir kaç dakika içersinde yüzünüzde eşitleniyor . Enteresan bir canlılık verdiğini , fresh bir görüntüye kavuşturduğunu bizzat söyleyebirim :)  15 ml olan bu ürünün
satış fiyatı 49 tl . 
Yasamdukkani.com.tr den ürünlere sahip olabilirsiniz . 
Sevgiler Makyaj Odası :)