12 Ekim 2015 Pazartesi

Feronya Hotel "Rengini Bul" Etkinliği

 
Merhabalarrr . Bu gün sizlere geçtiğimiz cumartesi katıldığım ve harika insanlarla bir arada olduğum şahane bir etkinliğin yazısıyla merhaba demek istedim . 

Taksim meydanında çok şık bir otelde toplandı bu harika insanlar . Etkinlik sahibi  iki prenses davetlileri için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmüşlerdi .

Onlar bizlere #renginibul demişlerdi . 

Öyle renkli bir salon karşıladı ki bizleri hepimiz şaşkınlık içindeydik adeta . Konsept olarak tam adına yarışır rengarenk bir atmosfer hakimdi toplantı salonunda . Sevgili "Ebru ve Buket" harika bir ev sahibi oldular bizlere . 

Bu resımde gördüğünüz tablo için kocaman bir emek vardı saymakla bitmeyen . Otelimiz Feronya bizleri harika bir şekilde ağırladı . Otel yetkilisi sevgili "Yasemin " hanıma çok teşekkür ediyorum . 
 
Etkinlik kadar ikramlarda oldukça güzel ve özeldi . Resimlerde gördüğünüz gibi bol renkli ve bol kalorili bir masayla karşılandık . 
Bir çok sponsor bizlerle birlikteydi fakat hepsini bir yazıya sığdırmak ne mümkün :) 
Onlar içinde ayrı ayrı yazılarım gelecek .

Günün en keyifli anlarından biri de Sevgili Psikoterapist "Iraz Savun"un anlattığı (renklerin dili) di . Her rengin şahsına münhasır bir özellikte olduğunu bir kez daha detaylı dinlemek pek keyifliydi. 👇🏻


Ortamın bu kadar renkli olması hepimizin enerjisini yükseltti diyebilirim . Bu güzellikler için "fish organizasyon"a ayrıca teşekkür ediyorum .

Masalın kahramlarından biri de , ki bence kendisi günün gizli kahramanı Sevgili "Simin" oldu . İlk defa tanımama rağmen önce enerjisine,sonra samimiyetine hayran kaldım . Hepimiz çok sevdik onu . Zaten işinde profesyonel bir isim Simin . Web sitesine mutlaka bir göz atın isterim 
         www.siminoktem.com 
 
Hiç durmadan bütün etkinlik boyunca bizlerin fotoğraflarını çekti . İşte onlardan bir kaç tanesi :) 

Sevgili Ebru'ya ruj sürerken yakalamış beni :) 
Kozmela ve ben :) Güzellik uzmanı Seda hanıma da ayrıca teşekkür ederim 
     İki dünya tatlısı 👆🏻👆🏻
 
Keyifli fotoğrafların devamı elbette gelecek :) 

Bu masalın kahramları bizleri mutlu edebilmek adına , harika sponsorlar eşliğinde otelden tam 2 koca bavul ile ayrılmamıza neden oldu :) Biliyorumm inanması zor ama abartmıyorum inanın iki adet kocaman bavul ile zor döndüm evime . 


Bunlar görünen kısmı :) 

Hepimiz #renginibul etkinliğinin büyüsüne kapılmış şekilde evlerimize uğurlandık . Son kahvelerimiz bile otelimiz tarafından düşünülmüştü :) Harika bir masaldan kül kedisi misali evime dönmek biraz zor oldu  abartmıyorum :) 
Sevgili (Hayatımakyajla-Ebru ve Bir Buket Kozmetik bloğunun sahibi Buket'e ) bir kez daha teşekkür ediyorum . 
Feronya Hotel çalışanlarına da bizlerle ilgilendikleri için ayrıca teşekkür ederim . 
Veeee Simin ! En güzel anlarımızı ölümşüzleştirdin en sevimli halinleee . Kocaman teşekkürüm sana :) 

Masalımız devam edecek . Bir sonraki sayfada görüşmek üzere ...