19 Ekim 2015 Pazartesi

Kolay Randevu ile Mehmet Tatlı

Merhabalar ...
Bu gün sizlere #renginibul #rengini_bul etkinliği sayesinde tanıma fırsatını bulduğum harika bir Randevu sisteminden bahsetmek istiyorum. 
"Kolay Randevu"
Öncelikle size biraz sistemin nasıl işlediğini anlatayım . Aslında online bir randevu programı . Ve henüz çok yeni bir program kendisi .
Kuaförler, güzellik salonları, spalar, manikür ve pedikür salonları, makyaj stüdyoları, solaryum merkezleri gibi salonlara , en kolay yoldan ulaşıp randevu almayı ve kampanyalardan haberdar olmayı sağlayan bir sistem . 
Kullandığınız telefon üzerinden fotoğrafta gördüğünüz gibi programı indirme seçenekleri bulunuyor . Her şey bir tık yakınımızda yani :) 


Sistemde en beğendiğim özellik,randevu öncesinde SMS olarak gelen bilgilendirme ler . Mesela bana gelen SMS örneği bir alt fotoğrafta :) 
Gördüğünüz gibi 2 saat 25 dakika uyarısına dikkat :) Üstelik işlem sonrası hizmet puanı vermeniz ve süpriz hediyeleri de en keyifli kısmı . Ben bu firmayı tanıdığım için çok mutluyum ve inanıyorum ki hepimizin çok sevip , çok kullandığımız app ler arasında yerini alacak . 

Mehmet Tatlı ile tanışmamız da bu sistem sayesinde oldu . 
Kapıdan içeri girdiğiniz an harika bir karşılama ve ekip bizi bekliyordu . 
Sevgili Umut Tatlı bizlerle bizzat ilgilendi .  Ben ve #renginibul #rengini_bul etkinliğinin ev sahipleri Buket ve Ebru ile harika saatler geçirdik . 
İtiraf ediyorum ki saç kesim işlemine başlanırken oldukça heyecanlıydım aslında . 
Şekilden şekile girdiğim anlardan bir tanesi :) 
Çok iyi ağırlandık demiştim :) 

Ben saç kesiminin ardından uçları çok kuru olan saçlarım için , Doku yapılandırıcı bir bakım uygulattım . 3 aşamalı 30 dakika süren bir bakımdan sonra saçlarım oldukça sağlıklı görünüyordu doğrusu . 
Saçlarım ile başından sonuna kadar sevgili Resul Bey ilgilendi ve harika bir iş çıkardı . 
Saçlarım taranırken :) merakla bekliyorum 
Ve son dokunuşlar ...


Tabi ki mutlu soooooon :) 

Bu şahane ekip ile tanıştığım için çok mutluyum :) 


Kolay Randevu ve Mehmet Tatlı Ailesine kocamannn teşekkür ediyorum . 
Siteye ulaşmak için :) tık tık       http://www.kolayrandevu.com/isletme/mehmet-tatli-trump-towers