20 Ekim 2015 Salı

Make up For ever Ultra HD fondöten

Merhaba bu yazımda sizlere çok severek kullandığım Make up for ever markasının meşhur HD fondöteninden bahsetmek istiyorum .

4K teknolojisinde üretilen ilk fondöten olarak tanışıyoruz kendisiyle ... Ultra HD 4K kameraların özel ihtiyaçlarını karşılayacak ilk ve tek ultra-yüksek performanslı fondötendir. Reklam ve film çekimleri için özellikle Hollywood yıldızlarının vazgeçilmezi olan bir ürün...
Gündüz ve gece makyajlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünün nedir peki özelliği derseniz ; ikinci bir ten gibi hissettirirken, en parlak ışıklar altında bile fark edilmeden sanki kendi teniniz gibi görünüp, İçeriğindeki özel 4K kompleks tamamen görünmez ve natürel makyajı garanti eden yapıya sahip . Likit formülü ile cilde kolayca uygulanır ve kusurları kapatırken cilt dokusunu da düzenler. Bir tek üründen çok daha fazlası aslında :) 

Malum artık hepimizin elinde akıllı telefonlar ve kusursuz görünmek hepimizin istediği tem şey. Ürün renk sıkalasını genişletip 40 farklı ton ile çıkarıldı . Ayrıca bu seride çok beyaz tenliler ve soluk benizli dediğimiz cilt tonları içinde renk seçeneği mevcut . Benim çekimlerimin baş kahramı kendisi .
 Ürünün satış fiyatı 122 tl :) 
Özellikle fotoğraf çekimi yapılacak özel günleriniz için tereddüt etmeden kullanilirsiniz. 
Sevgiler :)