22 Ekim 2015 Perşembe

Pastel Kozmetik'den Süpriz Bir Kutu

Geçtiğimiz haftalarda katıldığım #renginibul etkinliğinde Pastel Kozmetik harika bir kutu içinde yeni çıkan ürünlerini gönderdi bizlere 
Adını bir kutu mutluluk koydum ben :) 
Kutuları açar açmaz hepimiz çok sevindik , çünkü içersinde dolu dolu yeni çokan ürünler vardı . 
Yeni çıkan ürünlerden biri de (Profashion color correct contour set ) Özellikle çantada taşımak için ideal boyda bir palet . Contour, highlight ve allıktan oluşan 3 lü bir palet . Doğal tonlarda bir bronzer ve çok simli yapısı olmayan highlightı özellikle çok seveceksiniz :) yanında olan allık'ta bonusu . 
Özellikle doğal tonlarda makyaj severlerin çok seveceği içersinde "Nude" tonların bulunduğu bu far paletini henüz kullanmaya kıyamadım ama en yakın zamanda detaylı yazısını yazacağım . 
Bu minik kaş kiti de oldukca kullanıslı . Bir kaş farı ve renkli bir vax ile iyi bir ikili olmuş bu kit :) 
Ve bu harika kutunun kahramı bence bu ürün :) Hepimizin elleri ilk kendisiyle buluştu çünkü mağazada bulmak nerdeyse imkansız . Çok merak ettiğim halde ne zaman almak istesem "maalesef kalmadı" cevabı ile karşılaşıyordum :) oje şeklini andıran şişe tasarımı ile oldukça ses getiren bir ürün oldu kendisi doğrusu . İçersinde minik inci rengi ışıltıları olan harika bir aydınlatıcı gerçekten . Ürünün yüz üzerinde doğru kullanım noktalarını şu şema ile sizlere göstermek istedim birde 
Gördüğünüz gibi , burun üstü , elmacık kemiklerinizin üstüne  , alın ortası , çene ve dudak üstüne uygularsanız ince bir şekilde , en doğru bitişi yakalamış olursunuz . İsterseni kullandığınız cilt ürünleri ile (fondöten ,bb , cc krem ) ile de karıştırıp yüzünüze uygulamanız mümkün . 
Son olarak Daylong kissprof dan bahsetmek istiyorum . Harika bir kalıcı ruj serisinden en çok sevilen rengi 09 numara . İddealı bir kırmızı ve kalıcılık konusunda şimdiye kadar gördüğüm en iyi rujlardan biri . Çok ses getiren bu seride 20 numara (pembe alt tonlu olan nude ) rengi oldu . En az kırmızı kadar sevilen bu ruju gördüğünüz yerde kapın derim :) 

Sevgiler ...